Про компанію

Компанія ТОВ «ДІНАР ЛТД» пропонує асортимент фарб і сухих будівельних сумішей власного виробництва під торговою маркою Сiтi Колор, Deco і CemMix.

Компанія дуже строго стежить за якістю продукції, що випускається і постійно розширює свій асортимент.

Персональні менеджери постійно супроводжують клієнтів Компанії, консультуючи практично з усіх технічних питань.

Продукція компанії, одна з небагатьох, має допуски до фарбування лікувально-профілактичних, дитячих, харчових, фармацевтичних та ін. Приміщеннях.

Унікальність виробленої продукції полягає в тому, що їх рецептури були розроблені на основі ноу-хау-технологій стосовно екологічної зоні України.

Екологічна зона України дуже відрізняється від європейських і тим більше від скандинавських. Тому продукція, що дає відмінний результат там, часто непридатна для використання в нашому регіоні.

Ринок промислового будівництва, великі будівельні компанії висувають дуже жорсткі вимоги до якості і довговічності оздоблювального покриття. Наша продукція відразу заслужила повагу серед провідних столичних будівельних компаній і професійних будівельників завдяки не тільки незмінній якості, гарантіям, а й оперативному вирішенню практично будь-яких питань.

Компанія має власну виробничу базу. У виробничих процесах задіяно знамените обладнання європейських промислових гігантів. Тому Ми можемо гарантувати оперативність виконання Вашого замовлення.

Зручна доставка, що надається клієнтам компанії, вирішить всі проблеми, пов'язані з перевезенням. А гнучкі і привабливі умови співпраці обов'язково зроблять Вас нашим постійним клієнтом.

Чому ми? - Тому що це максимально вигідно, зручно і стовідсотковий гарантований позитивний результат.

З будь-якими питаннями з приводу нашої продукції звертайтеся за телефонами, вказаними в контактах. Наші фахівці будуть раді дати вам кваліфіковану відповідь.